Sık sorulan sorular

Siparişi ne zaman alacağım?

Seçilen ve teslimattan sorumlu olan nakliye şirketine bağlı olarak, bir grup nakliye yetkilisine bir dizi büyük şehir sa¤lama sa¤l¤±, genellikle bir ila 3 günlük sipariş ve onay sa¤lar.

Ülke dışında bir bağlantı var mı?

Şu anda anlaşmalı nakliye şirketleri ülke içi teslimat yapmakta ve teslimat sayfasında belirli şehirlerin bir dizi nakliye şirketi temsilcisi geldiğinde tüm şehirler görüntülenir.

Ürün ağırlığı bilgilerini ve mağazada kayıtlı olmayan uluslararası nakliye acentelerini fiyatlandırmak için WhatsApp mağaza ekibinden ülke dışından teslimat siparişedebilirsiniz.

Üründe fabrika da bir kusur olması durumunda?

İade ve değiştirme koşullarını öğrenmek için iade politikasını başvurmalı ve okumalısınız ve bir iade üzerinde anlaşmaya varılan bir fabrika hatası durumunda, şirketin nakliye değeri ve müşteriye şarj etme değeri hesaplanır, ancak ürünün değeri iade politikasına göre müşteri üzerinde hesaplanmaz.

İndirim var mı?

Mağaza talep durumunda büyük miktarda teslimat hizmeti vermektedir ve bazı ürünlerde %10-20'ye varan indirimler var bizimle iletişim e-posta yoluyla doğrudan iletişim kurabilir ve miktarlar ve indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz